גדרות לבית ולגינה

איכות ומחירים נהדרים!

עמודים לגדר

עמודים לגדר הם עמוד השדרה שלה. בלעדיהם היא רופפת ומעופפת. חוזק הגדר תלוי ומותנה בחוזק העמודים התומכים בה ומחזיקים אותה. לפרטים – צרו עמנו קשר באתר ברגע זה!

אם אתם משקיעים בגדר איכותית, צפופה, חשוב שתשקיעו גם בעמודיה. עמודים מברזל מגולוון או מפלדה מזופתת עמידים וחסינים בפני מזג האוויר הם תנאי הכרחי, ראשוני, להתקנת גדר. על-פי חוזקם של העמודים תימדד גם הרשת עצמה. עמודים רופפים הופכים את כל הרשת לבלתי מתאימה לייעודה. נקודה.

הגדר אינה מונעת פריצה למתחם שיא מגנה עליו אבל היא הופכת אותה לבלתי חוקית, לפלילית. המומחים שלנו ייעצו לכם על עמודים שיסייעו לכם לצמצם ולהפחית את הסיכוי לפריצת הגדר!

עמודים לגדר ביטחון – התשתית הקובעת את החוזק:
כדי לבסס, לייצב ולהעמיק את אחיזתם של העמודים בקרקע רצוי לצקת סביבם בטון. עמודים לגדר צריכים להיתמך על פי הצורך והתקן תמיכה אלכסונית בהתאם למפרט. בשל הצורך בייצובה של גדר ביטחון יש להקפיד למלא את כל ההוראות להתקנתה, לרבות הפרטים הקטנים ביותר.

כאשר אתם מתכוונים להקים גדר סביב ביתכם, מומלץ להתייעץ על החומר שעדיף ליצור אותה ממנו וכמו כן להקפיד על בחירת עמודים חזקים ולהציבם במרווחים מיטביים, על פי דעת המומחים . ניתן להתקין גדר מרווחת או אטומה, גבוהה או נמוכה, על פי הרצון והצורך.

אם אתם לא רוצים להיאטם מאחורי גדר גבוהה שלא רק תסתיר אתכם אלא גם תסתיר לכם – צרו קשר עם המומחים שלנו למידע, לייעוץ ולהצעות מחיר על סוגי גדרות, לרבות העמודים הנדרשים להן.

עמודים לגדר לא מקוששים באקראי בכל מקום מזדמן. מזמינים אותם אצל מומחים. מלאו את הטופס המקוון באתר וקבלו הצעות מחיר מטובי יצרני העמודים לגדרות באזור מגוריכם. כאשר הגדר יציבה אתם שקטים!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin